Bakterijos nuotekoms – biologinis valymas

Bakterijos nuotekoms. Priemonės kanalizacijai yra naudojamos tiek pramoninių, tiek buitinių nuotekų valymo procesų užtikrinimui ir efektyviam atsiradusių problemų sprendimui. Bio bakterijos ir natūralūs fermentai ženkliai pagreitina teršalų nuotekose skaidymo procesus, užtikrina sklandų sistemų darbą, padeda pašalinti nemalonius kvapus bei atsiradusius kamščius ir susidariusius junginius. Štai kodėl bakterijos nuotekoms yra geriausias pasirinkimas fekalijoms valyti.

Bakterijos nuotekoms

bakterijos nuotekoms

Biologinės priemonės yra naudojamos visų tipų valymo įrenginiams:

  • Pirminiam nuotekų valymui skirtiems įrenginiams: riebalų gaudyklėms, sėsdintuvams ir kt;
  • Biologiniams valymo įrenginiams;
  • Nuotekų kaupimo talpykloms;
  • Kanalizacijos šuliniams/duobėms;
  • Filtravimo sluoksniams.
  • Kt.

Kaip matote iš bakterijų panaudojimo sričių, jos tinkamos tiek buitinėms nuotekoms valyti, tiek pramoninių ir užterštų nuotekų valymo kontrolei, bei užterštumo mažinimui ir rodiklių išlaikymui.

Naudinga pasidomėti:

Vien pats posakis, kad biologinės bakterijos leidžia daugumai suprasti, kad ši priemonė nėra kenksminga aplinkai – gamtai, bet užtikrinai ir efektyviai sprendžia atsiradusias problemas, kurios gali būti kelios.

Dėl per didelio nuotekų srauto sistemoje, kuri nebuvo pritaikyta tokiam kiekiui gali atsirasti nemalonus kvapas;

Dėl per didelio nuotekų užterštumo, kanalizacijos vamzdyne gali sumažėti nuotekų pralaidumas;

Dėl tos pačios per didelės užterštumo problemos, kanalizacija gali užsikimšti. Į aplinką patekus neleistinam teršalų kiekiui yra užteršiama aplinka, kas generuoja aplinkosaugininkų sankcijas – dideles baudas;

Nuotekoms ir kanalizacijai skirtos bakterijos yra naudojamos įvairiai. Tai priklauso nuo sprendžiamų problemų sudėtingumo. Jei atsiradusi kanalizacijoje problema nėra sudėtinga, jos šalinimui gali pakakti vieno kilogramų bakterijų. Jei problema atsirado pramonės sektoriuje, pašalinti problemai gali prireikti ir 6 ar net 12 kilogramų priemonės. Todėl visada svarbu pasikonsultuoti prieš priimant sprendimą įsigyti. Gali būti taip, kad norimas įsigyti produktas nebus toks veiksmingas kaip kiti turimi.

Daugeliui susirūpinusiems gamtos apsauga ir nuotekų valymo procesų valdymo kokybe domina ir bakterijų bei natūralių fermentų kaina. Ji nėra didelė, siekia apie 29,99 eurus su PVM akcijos laikotarpiu, kuris siekia net 6 mėnesius. 29,99 eurai kainuoja 1 kilogramas biologinių bakterijų ir natūralių fermentų. Buitinių nuotekų valymui gamintojas rekomenduoja per mėnesį panaudoti 100 g šios priemonės profilaktinei priežiūrai. Pramoniniame sektoriuje kiekiai yra šiek tiek didesni, siekia apie 1 kilogramą per mėnesį.

Buitinių nuotekų kanalizacijos valymui bei priežiūrai bakterijų, jei nėra sprendžiamos problemos užtenka apie 10-12 mėnesių. Pramoninių nuotekų užterštumo kontrolei, priklausomai nuo generuojamų nuotekų kiekio per dieną, savaitę ir mėnesį yra paskaičiuojami dozavimui reikalingi kiekiai.

Tad visiems naudinga žinoti, kad biologinės bakterijos kanalizacijai nekenkia gamtai ir ne taip kaip cheminės medžiagos, nedaro žalos patiems įrenginiams.

Jei susidūrėte su saugumo poreikiu ar problemos sprendimu, visada pasikonsultuokite ir ieškokite Buksvarus.lt kontaktų.

Talpina SEO straipsnius

About the author